Для прибирання з максимальним контролем: апарат високого тиску K 5 Power Control з мобільним помічником у застосунку, пістолетом G 160 Q Power Control, струменевою трубкою Vario Power і системою Plug”n' Clean. Мінімийка Kärcher K 5 Power Control з водяним охолодженням двигуна.
Опис:
Для зручного прибирання з повним контролем: апарат високого тиску K 5 Power Control можна експлуатувати в поєднанні з застосунком Kärcher Home&Garden, що містить мобільного помічника, що пропонує користувачеві оптимальні режими для чищення різних поверхонь і предметів. Необхідний тиск легко встановлюється вручну поворотом струменевої трубки Vario Power. Крім того, застосунок містить інструкції зі складання апарата, його технічного обслуговування та догляду за ним. До числа інших елементів обладнання апарата належать пістолет G 160 Q Power Control, грязьова фреза, система Pluglten' Clean для швидкої та зручної заміни засобів для чищення, високоякісна алюмінієва телескопічна ручка для легкого переміщення апарата та його компактного зберігання, система Quick Connect для швидкого приєднання шланга високого тиску до апарату та пістолета та його швидкого від'єднання. Передбачена також можливість «запаркувати» апарат для швидкого відновлення роботи після недовгої перерви.
Особливості та переваги:

- Застосунок Home&Garden
За допомогою мобільного застосунка Ви відчуєте себе справжнім експертом у прибиранні Для досягнення чудового результату використовується весь великий досвід компанії Керхер Зручне комплексне обслуговування: вся інформація про пристрій, його застосування та контакти нашого сервісного центру.

-
Пістолет Power Control з роз'ємом Quick Connect і струменеві трубки
Оптимальне настроювання для будь-якої поверхні. 3 рівні тиску й один рівень з очисним засобом. Повний контроль: на ручному дисплеї зображаються зроблені параметри. Система швидкого з'єднання Quick Connect для миттєвого приєднання шланга й аксесуарів.

- Система подавання засобу для чищення Plug`n' Clean
Інноваційний роз'єм для приєднання ємностей із очисними засобами Kärcher. Для швидкого та зручного застосування хімії. Мийні засоби Kärcher підвищують ефективність, захищають поверхню та доглядають за нею.
Телескопічна ручка з високоякісного алюмінію:
- можливість адаптації до зросту користувача
- телескопічна трубка висувається на необхідну висоту
- ручка повністю забирається в корпус апарата для його зберігання з економією місця
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 230 / 50 В/Гц
- тиск – 20 - макс. 145 / 2 — макс. 14,5 барів/MPa
- продуктивність — макс. 500 л/год
- продуктивність за площею — 40 м2/год
- температура води на вході – макс. 40 °C
- споживана потужність – 2,1 кВ
- довжина кабелю – 5 м
- маса (без приладдя) — 12,95 кг
- маса (з пакованням) — 16,2 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 402 x 306 x 588 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2.1 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
- Ціна: 14 999 ₴










