Для регулярного використання у разі помірних забруднень автомобіля, стін удома, велосипеда тощо. Мінімийка K 5 Full Control Plus обладнана РК-дисплеєм і кнопками +/- на пістолеті для регулювання тиску.
Опис:
З мінімийкою K 5 Full Control Plus Ви легко знайдете правильний тиск для кожної поверхні. Тип струменя встановлюється простим поворотом насадки Multi Jet 3-в-1. Настроювання тиску можна перевірити на РК-дисплеї пістолета та регулювати за допомогою кнопок +/- — для максимального контролю. Це означає, що Вам не доведеться міняти насадки — навіть у разі переходу від високого тиску в режим подавання мийного засобу. Завдяки висувній телескопічній ручці апарат можна легко переносити та компактно зберігати. У мінімийки низький центр ваги для додаткової стійкості. Апарат ідеально підходить для регулярного використання у разі забруднень середнього ступеня та має продуктивність за площею 40 м2/год.
Особливості та переваги:

- Пістолет високого тиску Full Control Plus
З кнопками для регулювання тиску та дозування мийного засобу. РК-дисплей на пістолеті дає змогу перевіряти встановлені параметри.

- Струминна трубка 3-в-1 Multi Jet
Легко перемикатися між типами струменя за допомогою повороту насадки.

- Система забору хімії Plug 'n' Clean
Швидке зручне й ефективне використання очисних засобів із мінімийкою високого тиску Очисні засоби Керхер покращують результати прибирання та забезпечують захист поверхонь, що очищаються.
Телескопічна ручка- виготовлений із високоякісного алюмінію
- висувається на зручну для користувача висоту для легкого переміщення апарата
- повністю висувна для оптимального зберігання
Паркувальне положення для легкого зберігання приладдя в будь-який час
- пістолет Full Control і шланг можна зберігати прямо на апараті під час перерв у роботі
- пістолет Full Control завжди доступний і готовий до роботи
- після завершення роботи на пристрої можна зберігати пістолет Full Control Plus Power і насадки для економії місця
Система Quick Connect
Шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета — всього одним клацанням. Це береже Ваш час і зусилля.
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 230 / 50 В/Гц
- тиск – 20 - макс. 145 / 2 — макс. 14,5 барів/MPa
- продуктивність — макс. 500 л/год
- продуктивність за площею — 40 м2/год
- температура води на вході – макс. 40 °C
- довжина кабелю – 5 м
- маса (без приладдя) – 12,673 кг
- маса (з пакованням) — 16,599 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 397 x 305 x 584 мм
Комплектація
- Пістолет високого тиску: Пістолет G 180 Q Full Control Plus
- Багатофункціональна струменева трубка 3-в-1
- Шланг високого тиску: 8 м
- Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Обладнання
- Система Quick Connect на апараті
- Подавання мийного засобу через: Система забору мийних засобів
- Телескопічна ручка
- Мотор із водяним охолодженням
- М'який мішок для аксесуарів
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 12 999 ₴








