Мобільний апарат високого тиску HD 6/15 M з двигуном змінного струму та 3-поршневим осьовим насосом із загартованими поршнями з неіржавкої сталі. Компактний, надійний апарат середнього класу з високою продуктивністю очищення та високою енергоефективністю.
Опис:
Мобільний апарат високого тиску HD 6/15 M без підігрівання води має безліч інноваційних функцій для безпечної та комфортної роботи. Автоматичне скидання тиску, наприклад, захищає частини апарата від пошкоджень у режимі очікування, тоді як інноваційний пістолет високого тиску EASY!Force використовує силу відбою струменя високого тиску для зменшення тиску на спускову ручку пістолета, а швидкознімні кріпильні роз'єми EASY! Lock дають змогу працювати вп'ятеро швидше, порівнюючи зі звичайними гвинтовими сполуками без втрати міцності та довговічності. Апарат можна використовувати як вертикально, так і горизонтально, що розширює сферу його застосування. Міцний 3-поршневий осьовий насос із латунною головкою циліндра збільшує потужність очищення й енергоефективність приблизно на 20 відсотків. Різні варіанти зберігання аксесуарів, а також зручність під час транспортування доповнюють уже наведені переваги АВД HD 6/15 M.
Особливості та переваги:

- Високоякісне обладнання
Автоматичне скидання тиску для захисту елементів апарату в режимі очікування Потужний двополюсний електродвигун із повітряним охолодженням. Високоякісна латунна головка циліндра.

- Гнучкість у роботі
Може експлуатуватися як вертикально, так і горизонтально. У горизонтальному положенні колеса не стикаються з землею, що забезпечує високу стійкість апарата.

- Висока мобільність
Ручка для переміщення легко складається всередині корпусу апарата для його перевезення та зберігання з економією місця. Апарат легко поміщається в сервісний автомобіль. Тримачі для приладдя прискорюють підготовку до роботи.
Продумане зберігання приладдя:- тримач для кріплення трубки для пінного чищення
- тримач EASY!Lock для закріплення потужного сопла або пристосування для чищення поверхонь на корпусі апарата
- практичний відсік для розміщення роторного сопла
Легко обслуговується:
- легкий доступ до головки блока циліндрів під час відкривання нижньої частини пристрою
- швидкий доступ до електричної коробки завдяки простому зняттю кришки
- зручно розташований фільтр тонкого очищення води захищає насос від частинок бруду, які можуть міститися в апараті, що подається на вхід
Ефективне та економне рішення:
- пістолет EASY!Force
- швидкорознімні з'єднання EASY!Lock : міцні та надійні. І вп'ятеро швидше, ніж гвинтове з'єднання
- новий 3-поршневий осьовий насос зі зменшеними втратами потоку та тиску
- 20-відсоткове збільшення продуктивності й енергоефективності
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 1/230/50 В/Гц
- продуктивність — 560 л/год
- температура води на вході – 60 °C
- робочий тиск — 150/15 барів/МПа
- макс. тиск — 225 / 22,5 бар/МПа
- споживана потужність – 3,1 кВт
- довжина кабелю – 5 м
- водопостачання – 3/4″
- маса (з приладдям) – 28,571 кг
- маса (з пакованням) — 32 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 400 x 455 x 700 мм
Комплектація
- пістолет – EASY! Force
- шланг високого тиску – 10 м, Висока якість
- струменева трубка — 840 мм
- потужне сопло
Обладнання:
- вимкнення тиску
- прекрасне універсальне вирішення різноманітних завдань — від миття автомобілів до прибирання на промислових підприємствах і будмайданчиках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 225 бар |
| Максимальна продуктивність | 560 л/год |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 42 999 ₴









