Однофазний, компактний, потужний: зручний в обслуговуванні апарат високого тиску HD 6/15-4 Classic, видає потік води 600 л/год за робочого тиску 150 барів, з 4-х полюсним електродвигуном і потужним насосом із кривошипно-шатунним механізмом і керамічними пунжерами. , а також з ущільнювальними сальниками, виготовленими за новітньою технологією.
Опис:
Однофазний апарат максимальної потужності з насосом із кривошипно-шатунним механізмом і потоком води 600 л/год: простий в обслуговуванні HD 6/15-4 Classic є синонімом зручності користувача завдяки компактним розмірам, полегшеній конструкції, високій ефективності очищення й рентабельності. Висока якість компонентів, які використовуються в наших апаратах високого тиску, дає змогу працювати довго та з разючою довговічністю. Апарат також асоціюється з ремонтопридатністю; всі відповідні частини легко доступні. Передбачено вдосталь місця для сопла, струменевої трубки та інших аксесуарів.
Особливості та переваги:

- Потужний і довговічний
Великий кривошипно-шатунний механізм із надійними підшипниками Керамічні поршні зі зниженим зносом Ущільнювальні сальники забезпечують високу продуктивність і збільшений час роботи.

- Особливо зручний в обслуговуванні
Кришка апарата, що широко відкривається, забезпечує легкий доступ до всіх деталей, що обслуговуються. Великий фільтр тонкого очищення води для захисту насоса Вбудоване місце зберігання сопла.

- Збільшена продуктивність під час очищення
Запатентовані Керхер потужні віялові сопла: ударний тиск до 40% більший, ніж у звичайного сопла. Велика зона охоплення й ефективне видалення бруду.
Першокласна мобільність:- великі колеса й ергономічні ручки забезпечують оптимальну маневровість і зручність у користуванні.
- компактне зберігання завдяки складаній ручці
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 1 / 220 – 240 / 50 В/Гц
- продуктивність – 450 – 600 л/час
- температура води на вході – 60 °C
- робочий тиск — 70-150/7-15 барів/МПа
- макс. тиск — 190 бар/МПа
- споживана потужність – 3,4 кВт
- маса (з приладдям) — 48,7 кг
- маса (з пакованням) — 60 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 709 x 469 x 1000 мм
Комплектація
- пістолет — стандарт
- шланг високого тиску – 10 м, DN 6, 250 бар
- струменева трубка з неіржавкої сталі – 850 мм
- потужне сопло
Обладнання:
- система захисту від спотворення шланга (AVS)
- вимкнення тиску
- насос із керамічними поршнями
Сфери застосування:
- прибирання в автомобілях
- очищення відкритих майданчиків
- очищення майстерні
- очищення сервісів
- очищення басейнів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний тиск | 190 бар |
| Мінімальний тиск | 70 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Кераміка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення, Відсік для зберігання насадок |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 469 мм |
| Глибина | 709 мм |
| Вага | 52 кг |
- Ціна: 37 799 ₴





