Потужне рішення для очищення м'яких меблів і видалення плям із текстильних поверхонь: мийний пилосос Puzzi 8/1 зі зручною короткою насадкою для м'яких меблів.
Опис:
Надійний і довговічний мийний пилосос Puzzi 8/1, призначений для очищення м'яких меблів і видалення плям із текстильних поверхонь, вражає чудовими результатами очищення та високою економічністю. Компактний апарат розпорошує розчин мийного засобу, що глибоко проникає в структуру текстильного покриття, після чого збирає його разом із відділеним від волокон брудом. Висока сила всмоктування забезпечує ефективне висихання текстильних поверхонь, що дає змогу швидко їх знову використовувати. Завдяки цьому апарат ідеально підходить для професійного прибирання готелів і ресторанів, а також для очищення салонів автомобілів. Водночас коротка насадка для м'яких меблів, яка входить до стандартної комплектації, полегшує прибирання в обмежених і тісних просторових умовах. Завдяки малій вазі й ергономічній ручці для перенесення мийний пилосос дуже зручний у транспортуванні. Додатковий комфорт експлуатації апарата забезпечують великі кнопки, які можна натискати рукою й ногою. Для кращого контролю збору забрудненого розчину кришка апарата та всмоктувальна насадка виготовлені з прозорого матеріалу.
Особливості та переваги:

- Чудова ефективність очищення
Ефективна глибоке очищення текстильних поверхонь. Швидке висихання та відновлення використання очищених об'єктів завдяки ефективному збиранні вологи. Ефективне очищення з видимим результатом.

- Ергономічна коротка насадка для м'яких меблів
Керувати апаратом можна однією рукою. Практична форма ручки забезпечує зручне утримання рукою в різних положеннях. Червоне сопло забезпечує економну витрату води.

- Мала вага та міцна компактна конструкція
Можливість легкого перенесення апарата однією рукою. Продумана конструкція апарата гарантує тривалі періоди роботи невтомно. Тривалий термін експлуатації пилососа гарантує високу рентабельність його експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1380 Вт |
| Тип прибирання | Волога |
| Потужність всмоктування | 40 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Об'єм пилозбірника | 7 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 9.8 кг |
- Ціна: 23 799 ₴







