Універсальний, надійний, легко пересувний і стійкий до перекидання пилосос сухого прибирання T 12/1 вирізняється високою силою всмоктування й одночасно працює виключно тихо. За бажання його можна придбати з HEPA-фільтром.
Опис:
В пилососа сухого прибирання T 12/1 з міцним відбійником застосована продумана конструкція двигуна, повітряних каналів і 6-ступенева система фільтрації, яка гарантує стабільну силу всмоктування, яка практично не зменшується навіть у разі повністю заповненого фільтр-мішка. Завдяки цьому забезпечуються довгі інтервали безперервної роботи, а також знижуються витрати часу та коштів на обслуговування. Крім того, апарат зручно керується за допомогою ножного вимикача, обладнаний надійним стиковим механізмом для під'єднання шланга, що всмоктує, що забезпечує безпечне переміщення пилососа за собою. Два прогумовані великі колеса в поєднанні з двома поворотними роликами гарантують плавність переміщення і високу маневровість, а ергономічне коліно дельтаподібної форми сприяє комфортній тривалій роботі. Отже, пилосос T 12/1 чудово підходить для клінінгу, прибирання в офісах, магазинах і ресторанах, а низький рівень шуму дає змогу використовувати його в лікарнях та готелях — навіть у нічну пору. Чудовим доповненням до великого пакета обладнання є котушка для кабелю на турбінній головці, складаний гак і тримач підлогової насадки, що дає змогу легко "запаркувати" апарат. Для задоволення найвищих стандартів санітарної системи пилосос T 12/1 можна також за бажання придбати з високоефективним HEPA-фільтром.
Особливості та переваги:

Високоефективний фільтр HEPA19279
HEPA-фільтр, що затримує найдрібніші частинки (опція), забезпечує гігієнічну чистоту повітря, що виходить із пилососа. Висока ефективність фільтрації (99,95%) гарантує затримання найдрібніших частинок. Сертифікований за стандартом DIN EN 1822:2019.

Кабель живлення завжди може бути акуратно зберігатися для транспортування.

Стаціонарний основний фільтр великого розміру, що допускає промивання для оптимального відділення пилу. Можливість експлуатації пилососа як із фільтром-мішком, так і без нього.
Технічні характеристики:
- параметры электросети – 1/220 – 240/50 – 60 В/Гц
- розрідження — 220 / 22 мбар/кПа
- витрата повітря — 43 л/с
- споживана потужність — 700 Вт
- об'єм сміттєзбірника – 12 л
- стандартна номінальна ширина — ВС 35
- довжина кабелю – 12 м
- рівень звукового тиску — 60 дБ
- маса (без аксесуарів) – 6,4 кг
- маса (з пакованням) — 9,555 кг
- розміри (Д × Ш × В) — 410 x 315 x 340 мм
Комплектація
- всмоктувальний шланг 2 м, с коленом
- всмоктувальна трубка — 1 шт., 505 мм
- фільтр захисту електродвигуна — 1 шт.
- фільтр-мішок – 1 шт., з нетканого матеріалу
- комбінована насадка для підлоги
- стаціонарний кошик фільтр – нейлон
Обладнання:
- матеріал сміттєзбірника – пластик
- система із засувкою для подовження шланга
- ступінь захисту – II
Сфери застосування:
- ідеальне рішення для прибирання в офісах
- для прибирання в ресторанах, столових або магазинах
- придатність для прибирання в місцях, що вимагають дотримання тиші, наприклад, у лікарнях, школах і готелях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 12 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 12 м |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 14 999 ₴





