Професійний пилосос сухого прибирання T 10/1 — це функціональний пилосос для професійних користувачів, з оптимальними ергономічними показниками, компактною конструкцією; розроблений спеціально в розрахунку на високі запити готелів, ресторанів і магазинів, а також клінінгових компаній.
Опис:
Компактний професійний пилосос Karcher T 10/1 для сухого прибирання має номінальну потужність 800 Вт і здатний створювати високе розрідження 24 кПа (240 мбар). Пилосос вмикається і вимикається ножним вимикачем, потужність всмоктування плавно регулюється на ручці — все це дає змогу працювати, не нахиляючись. Довжина шланга становить 2,5 м. Ударостійкий контейнер об'ємом 10 літрів. T 10/1 постачається з флісовим фільтром-мішком у стандартній комплектації. Цей фільтр-мішок утримує вдвічі більше пилу, ніж звичайні паперові. Система фільтрації забезпечує бездоганну ефективність утримання пилу. На додаток до тришарового флісового фільтра-мішка в пилососі встановлений фільтр захисту двигуна та нейлоновий стаціонарний фільтр. Пилосос може працювати без мішка для збирання пилу.
Особливості та переваги:

- Велика місткість
Прилад постачається з флісовим фільтром-мішком. Це забирає набагато більше пилу, ніж звичайні паперові фільтр-мішки.

- З і без фільтра — мішок
Великий круглий стаціонарний основний фільтр, виготовлений із нейлону, що миється, надзвичайно пружний і досить товстий, щоб забезпечити роботу навіть без фільтр-мішка впродовж певного періоду часу.

- Зберігання аксесуарів на корпусі апарата:
Кріплення для зберігання аксесуарів вбудоване у великий бампер.
Педальний вимикач для додаткової зручності:
- не потрібно нахилятися
Технічні характеристики:
- параметры электросети – 220 – 240/50 – 60 В/Гц
- розрідження — 220 / 22 мбар/кПа
- витрата повітря — 43 л/с
- споживана потужність — 700 Вт
- об'єм сміттєзбірника – 10 л
- стандартна номінальна ширина — ВС 35
- довжина кабелю – 10 м
- рівень звукового тиску — 57 дБ
- маса (без аксесуарів) — 6,3 кг
- маса (з пакованням) — 9 кг
- розміри (Д × Ш × В) — 355 x 310 x 385 мм
Комплектація
- всмоктувальний шланг – 2 м, с коленом
- всмоктувальна трубка – 1 шт., 505 мм
- фільтр захисту електродвигуна – 1 шт.
- фільтр-мішок – 1 шт., з нетканого матеріалу
- комбінована насадка для підлоги
- стаціонарний кошик фільтр – немлон
Обладнання:
- матеріал сміттєзбірника – пластик
- система із засувкою для подовження шланга
- ступінь захисту – II
Сфери застосування:
- широкі можливості застосування на об'єктах із високими санітарними вимогами
- для жорстких поверхонь, як-от кахель, природний камінь, ПВХ, лінолеум
- килимові підлогові покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | Паперовий |
| Об'єм пилозбірника | 10 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 8 999 ₴





