
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання KARCHER NT 22/1 Ap Te 1.378-610.0
9 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13786100
- +380 (50) 392-15-99Марія – менеджер з продажу
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання NT 22/1 Ap Te L з розеткою для під'єднання електроінструменту та напівавтоматичною системою очищення фільтра. Потужний, але компактний і легкий пристрій для професійних майстрів.
Опис:
Майстри гідно оцінять переваги цього маленького помічника. Пилосос для збору сухого та вологого сміття NT 22/1 Ap Te L має розетку для під'єднання електроінструмента, він дуже легкий і зручний для транспортування і зберігання. Модель дивує своїми можливостями під час виконання завдань, пов'язаних і з легкими забрудненнями, і з великими обсягами сміття в майстерні, автосервісі або магазині. З'єднувальний отвір для шланга розташований безпосередньо на турбінній голові, що забезпечує максимально просту утилізацію зібраного сміття. Завдяки напівавтоматичній системі очищення фільтра та вологостійкому патронному фільтру з поліефірного шовку PES, пилосос може без особливих зусиль справлятися з пилом, дрібним сміттям і рідиною. Всі перераховані вище особливості роблять цю модель ідеальним помічником під час виконання монтажних, будівельних та опоряджувальних робіт.
Особливості та переваги:

- Легкий і компактний
Легко та зручно переміщати та зберігати.

- Напівавтоматична система очищення фільтра
Напівавтоматична система очищення фільтра забезпечує постійну високу потужність всмоктування.

- Вологостійкий патронний фільтр із поліефірного шовку PES
Можливе чергування збору вологого та сухого сміття без заміни та висушування фільтрів.
Розетка для електроінструмента (з автоматичним запуском):- розетка електроінструмента діє як «пульт дистанційного керування» для пилососа
- пилосос запускається автоматично під час старту електричного інструмента
Технічні характеристики:
- параметры электросети – 220 – 240/50 – 60 В/Гц
- розрідження — 220 / 22 мбар/кПа
- витрата повітря — 43 л/с
- споживана потужність — 700 Вт
- об'єм сміттєзбірника – 10 л
- стандартна номінальна ширина — ВС 35
- довжина кабелю – 10 м
- рівень звукового тиску — 57 дБ
- маса (без аксесуарів) — 6,3 кг
- маса (з пакованням) — 9 кг
- розміри (Д × Ш × В) — 355 x 310 x 385 мм
Комплектація
- всмоктувальний шланг – 1.9 м, с коленом
- всмоктувальна трубка — 1 шт., 505 мм
- фільтр-мішок – 1 шт., з нетканого матеріалу
- підлогова насадка для вологого та сухого прибирання — 300 мм
- щілинна насадка
- патронний фільтр — поліефірний шовк PES
- адаптер для під'єднання електроінструментів
Обладнання:
- автоматичний перемикач для роботи з електроінструментами
- ступінь захисту – I
- поворотний ролик із гальмом
Сфери застосування:
- ідеальний пристрій для короткочасного або помірного прибирання в широкому спектрі комерційних зон застосування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 22 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Можливість збору рідини |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.9 м |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 6.1 кг |
- Ціна: 9 799 ₴








