
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання KARCHER NT 70/2 Me Classic 1.667-306.0
25 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16673060
- +380 (50) 392-15-99Марія – менеджер з продажу
2-моторний пилосос NT 70/2 Me Classic Edition гарантує ефективне виконання будь-яких робіт зі збирання рідин і великого сміття завдяки високій силі всмоктування, міцній конструкції.
Опис:
Апарати серії Classic: надпотужні та зручні в роботі. Висока сила всмоктування, міцна конструкція та простота використання: двомоторні пилососи цього модельного ряду гарантують ефективне виконання будь-яких робіт зі збирання рідин і великого сміття. Вони обладнуються патронним фільтром і відповідають концепції Easy Service, що неабияк скорочує сервісні витрати. Пилосос NT 70/2 Me Classic Edition обладнаний міцним 70-літровим баком, а також практичним зливним шлангом. Особливо міцне шасі з великими колесами та металевими поворотними роликами дає змогу переміщати пилосос будь-якими поверхнями. Апарат серійно комплектується ручкою для переміщення.
Особливості та переваги:
Надійний і простий у транспортуванні:- висока мобільність різними поверхнями завдяки надійним шасі, великим колесам і металевим поворотним роликам
- стандартна ручка для транспортування забезпечує максимальну мобільність
- 2 потужні турбіни гарантують дуже високу силу всмоктування
- висока сила всмоктування забезпечує чудовий результат очищення й чудову ефективність
- сенсаційно швидко: система Easy Service дає змогу зняти турбіну всього за 44 секунди
- швидка заміна турбіни заощаджує час і гроші
- двомоторний пилосос NT Classic обладнаний надійним патронним фільтром Kärcher
- патронний фільтр дає змогу використовувати пилосос без фільтр-мішків
Технічні характеристики:
- параметры электросети – 1/220 – 240/50 – 60 В/Гц
- витрата повітря – 2 x 53 л/с
- розрідження — 225 / 22,5 мбар/кПа
- об'єм сміттєзбірника – 70 л
- матеріал сміттєзбірника — неіржавка сталь
- споживана потужність – макс. 2300 Вт
- стандартна номінальна ширина – ВС 40
- довжина кабелю – 7,5 м
- рівень звукового тиску — 76 дБ
- маса (без аксесуарів) – 18,5 кг
- маса (з пакованням) — 26 кг
- розміри (Д × Ш × В) — 580 x 510 x 850 мм
Комплектація
- всмоктувальний шланг – 2.5 м, с коленом
- всмоктувальна трубка – 2 шт., 550 мм
- підлогова насадка для вологого та сухого прибирання – 360 мм
- щілинна насадка
- патронний фільтр – паперовий
- зливний шланг
- сміттєзбірник із неіржавкої сталі
- ручка для перенесення
- для збору рідини, грубого бруду та пилу на будь-яких жорстких поверхнях, а також для чищення салону автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип вихідного фільтра | Паперовий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 26 кг |
- Ціна: 25 499 ₴









