Ручна підмітальна машина KM 70/20 C 2SB з двостороннім металевим приводом для однаково ефективної підмітки по лівій і правій кривій. Універсальна щетина для чищення в приміщенні та зовні. Фільтр для пилу, міцна пластмасова рама, головний підмітальний валик, який легко регулюється й бічні щітки з плавним регулюванням.
Опис:
Ручна підмітальна машина KM 70/20 C 2SB для простого та необтяжливого чищення зовнішніх поверхонь. Ушестеро швидше, потрібно віником. Підмітання майже без пилу завдяки контрольованому подаванню повітря й фільтрації. Бічні щітки відкидається. Бічний підмітальний валок переміщається заввишки й у такий спосіб може пристосовуватися до різних типів підлог. Двосторонній привод головного підмітального валка. Ручка відкидається, а також регулюється заввишки в 3 різних положеннях.
Особливості та переваги:

- Привод циліндричної щітки
Ролик рухається двома колесами — для чудових результатів очищення під час поворотів.

-
Регульована ручка
Ергономічна ручка встановлюється в 3 положеннях, рукоятка складається для зберігання машини з економією простору.

-
Великий сміттєвий контейнер
Зручна ручка полегшує поводження з бункером і його спустошення.
-
Фільтр для пилу
Фільтр очищає повітря, що виходить, перешкоджаючи поширенню пилу під час прибирання.
Технічні характеристики:
- тип приводу — вручну
- макс. продуктивність за площею – 3680 м2/год
- робоча ширина – 480 мм
- робоча ширина з однією бічною щіткою — 700 мм
- робоча ширина з двома бічними щітками — 920 мм
- місткість контейнера брутто/нетто — 42/20 л
- маса (з приладдям) — 23 кг
- вага (готовий до роботи) – 26 кг
- вага, включно з пачкою — 27,846 кг
- розміри паковання (Д х Ш х В) — 795х400х935 мм
- розміри (Д×Ш×В) — 1300х765х1035 мм
Комплектація
- фільтр тонкого очищення пилу
Обладнання:
- ручний привод
- основна щітка з можливістю регулювання
- складна ручка
- принцип підмітання
- використання на вулиці
- використання в приміщеннях
- для прибирання виробничих і логістичних цехів, а також складів
- для прибирання автостоянок і СТО
- для прибирання таких територій, як шкільні двори та міські райони
- також ідеально підходить для прибирання невеликих майстерень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм контейнера для сміття | 20 л |
| Продуктивність по площі | 3680 кв.м/год |
| Ширина основної щітки | 480 мм |
| Кількість бічних підмітальних щіток | 2 шт. |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Висота | 1035 мм |
- Ціна: 31 999 ₴





