Конектор швидкознімний з аквастопом для шлангів 3/4 Латунь. Накладка з м'якого полімеру для підвищення зручності та довговічності.
Особливості та переваги:
- аквастоп
- для безпечного під'єднання аксесуарів до шланга без бризок
- високоякісна латунь
- надійність і довговічність
- зручне гумове кільце на захопленні
- для легкого використання й оптимальної фіксації
- підходить для 3/4" шлангів
Технічні характеристики:
- діаметр – 3/4″
- маса – 0,179 кг
- маса (з пакованням) — 0,189 кг
- розміри (Д×Ш×В) — 52 x 38 x 38 мм
- для зрошення невеликих і середніх за площею територій і садів
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для очищення садового обладнання та меблів
- для поливання великих садово-городніх ділянок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір (") | 3/4 |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 179 г |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


