Універсальний конектор Premium виготовлений з алюмінію. Підходить до всіх стандартних садових шлангів.
Опис:
З'єднання, роз'єднання та ремонт в один дотик — завдяки високоякісним універсальним конекторів Premium виробництва Kärcher з функцією Aqua Stop. Стійкі до корозії зі схопленнями з м'якого пластику для максимально комфортного використання. Гнучка система стикового з'єднання істотно полегшує процес поливання як маленьких, так і великих садів та інших ділянок. Адже нормально працюють конектори та штуцери для приєднання до кранів — основа будь-якої якісної системи поливання. Універсальний конектор Premium з функцією Aqua Stop сумісний із трьома найбільш ходовими діаметрами шлангів і всіма стандартними системами стикового з'єднання.
Особливості та переваги:
- м'які пластикові захоплення
- для зручності використання
- хомут із некорродувального алюмінію.
- гарантована надійність
Технічні характеристики:
- діаметр – 1/2", 5/8", 3/4"
- маса – 0,048 кг
- маса (з пакованням) — 0,058 кг
- розміри (Д×Ш×В) — 65 x 39 x 40 мм
- для поливання садових ділянок як малої, так і великої площі.
- для поливання великих садово-городніх ділянок.
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для очищення садового обладнання та меблів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 48 г |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4", 1/2", 5/8" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 289 ₴



