Універсальний конектор Plus 1/2-5/8-3/4 с аквастопом. Зручні захоплювачі з м'якого полімеру. Підходить до всіх стандартних садових шлангів.
Опис:
З'єднання, роз'єднання та ремонт в один дотик — завдяки практичному й ергономічному універсальному конектору виробництва Kärcher з функцією Aqua Stop. Гнучка система стикового з'єднання істотно полегшує процес поливання як маленьких, так і великих садів та інших ділянок. Адже нормально працюють конектори та штуцери для приєднання до кранів — основа будь-якої якісної системи поливання. Універсальний конектор сумісний із трьома найбільш ходовими діаметрами шлангів і всіма стандартними системами стикового з'єднання.
Особливості та переваги:
- аквастоп
- для безпечного під'єднання аксесуарів до шланга без бризок
- м'які пластикові захоплення
- для зручності використання
- клік-система
Технічні характеристики:
- діаметр – 1/2", 5/8", 3/4"
- маса – 0,038 кг
- маса (з пакованням) — 0,053 кг
- розміри (Д×Ш×В) — 70 x 42 x 42 мм
- для поливання садових ділянок як малої, так і великої площі.
- для поливання великих садово-городніх ділянок.
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для поливання всіх видів рослин (невеликі клумби, поодинокі або гірчичні рослини)
- для очищення садового обладнання та меблів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 42 мм |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴



