
Стяжка чорна 200х3.5 Elematic хомут для будівництва, для електромонтажу, для авторемонту 100 шт (20035)
103 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20035
- +380 (50) 392-15-99Марія – менеджер з продажу
Стяжка Elematic – це універсальний кріпильний елемент, призначений для організації та фіксації кабельних дротів, трубопроводів та інших елементів у різних галузях промисловості, будівництва та побутового використання. Вона забезпечує надійне й акуратне кріплення, полегшуючи процес укладання та підтримуючи лад у електричних системах, мережах зв'язку, автомобілях та інших галузях.
Технічні характеристики:
- матеріал – поліамід 6.6
- колір – чорний
- група кріплення – пластикове кріплення
- довжина – 200 мм
- ширина – 3,5 мм
- стандарт – JS000
Сфери застосування:
Стяжка Elematic – незамінний елемент у кріпленні дротів і кабелів, забезпечуючи надійне й акуратне кріплення в різних галузях промисловості, будівництва та побутового використання. Завдяки своїм характеристикам і перевагам, вони стають надійним помічником в організації та забезпеченні порядку в електричних системах і мережах зв'язку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Ширина смуги | 200 мм |
| Товщина смуги | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хомута | Затягування |
| Наявність гумового прокладання | Ні |
- Ціна: 103 ₴/упаковка


