
Фільтр регулятор T0301 серія FRL 1/4" AIGNEP (T030103231000)
2 139 ₴
- Під замовлення
- Код: T030103231000
Відправка з 03 квітня 2026+380 (50) 336-07-53
Оксана – комерційний директор- +380 (50) 392-15-99Марія – менеджер з продажу
Фільтр регулятор T0301 призначений для зменшення тиску в магістралі до рівня робочого тиску елементів електропневматичних систем, а також для очищення стисненого повітря.
Особливості:
- зі скиданням надлишкового тиску з вторинної магістралі через мембрану
- обладнаний збалансованим клапаном скидання, який забезпечує точніше підтримання вихідного тиску в разі коливання вхідного тиску та витрати стисненого повітря.
- забезпечує подвійну фільтрацію — відцентрове очищення й очищення через змінний пористий фільтрелемент
- під час монтажу манометра на пристрій обов'язково використовувати герметик, наприклад, фум стрічку
Технічні характеристики:
- різь – 1/8"-1/4"-3/8"
- макс. тиск – 15 бар
- різь під манометр — G1/8"
- температура – от -10 до +50 ºC
AIGNEP, Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Aignep |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| Мінімальний робочий тиск | 15 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 15 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 4 мм |
| З'єднання | Різьбове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 139 ₴

