Hazet 9022-360 – це потужна пневматична тріскачка універсального призначення.
Особливості:
- важіль розблокування може повертатися на 360
- ручка ізолює від холоду
- на 30% менше гучності завдяки зниженню шуму під час роботи/тихого режиму
- надзвичайно плоска головка без заважаючих крайок завдяки важелю перемикання
- перемикання вправо/вліво через регулювальне кільце на ручці
- надзвичайно міцний виріб для роботи в обмеженому просторі
- міцна конструкція майстерні
- головка зі спеціальної термообробленої сталі
- тривалий термін експлуатації та вантажність пристрою (тривалий термін експлуатації = висока доступність інструмента)
- селекторний перемикач для зниження рівня шуму приблизно на 10 дБ
- рівень звукової потужності
Технічні характеристики:
- для ручного затягування з крутним моментом – 500 Нм (змагання – приблизно 250 Нм)
- вхід для під'єднання повітря – внутрішня різь 12,91 мм (1/4")
- заглушка – номінальний діаметр 7,2 (у комплекті)
- діаметр шланга (рекомендований) – 10 мм
- робочий тиск – 6,3 бар
- рівень звукової потужності (у разі робочого тиску) –102,2 дБ (A) Lp W
- прискорення вібрації – 4,87 м/с2
- обертання вправо/вліво – одноступеневе (вправо/вліво)вихід – квадрат 12,5 мм (1/2 дюйма)
- розміри/довжина – 285 мм
- вага – 1,55 кг
- максимальний момент затягування – 120 Нм
- рівень звукового тиску (у разі робочого тиску) – 91,2 дБ (A) Lp A
- обертів за хвилину – 200
- споживання повітря – 107,6 л/хв (1,8 л/сек)
Hazet, Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 107 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 400 ₴




