Hazet 9012 SPC – це пневматичний пневматичний із регулюванням сили удару. Регулювання сили крутного моменту здійснюється за допомогою ручки, розташованої на корпусі гайковерта.
Особливості:
- повністю алюмінієвий корпус
- відведення відпрацьованого повітря через ручку вниз
- низький рівень вібрації
- просте обслуговування
- потужний ударний механізм
- теплоізольована прогумована ручка
- штифтовий ударний механізм високої потужності
- праве/ліве обертання – багатоступеневий (вліво/вправо)
- посилення потужності завдяки ефективній системі подавання повітря та поліпшеному моменту спрацьовування пневмовиробника
- спеціальне термічне оброблення внутрішніх деталей для зменшення зносу
- ергономічна ручка та корпус для комфортної роботи
Технічні характеристики:
- робочий тиск – 6,3 бар
- зі з'єднувальним наконечником номін. діаметра – 7,2
- максимальний момент під час відкручування – 670 нм
- рекомендований крутний момент – 550 нм
- різь – M 16
- витрата повітря – 113 л/хв
- різь для приєднання повітря – 6,3 мм (1/4")
- рівень шуму – Lp A 88 дБ (A)
Hazet, Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 850 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 127 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 280 ₴






