Bosch GAS 15 PS Professional – це компактний професійний універсальний пилосос для вологого та сухого сміття.
Особливості:
- двигун потужністю 1100 Вт – для універсального застосування в режимі сухого та вологого прибирання
- просте очищення фільтра завдяки напівавтоматичній системі очищення
- вбудована функція видування для простого та швидкого сушіння, наприклад, лакофарбових або інших швидко висихальних рідких матеріалів
- інноваційна система тримачів для пилозбірників, сумісність з універсальними побутовими та професійними пакетами для збирання пилу
- розетка для під'єднання електроінструментів
- вбудовані тримачі приладдя безпосередньо у верхній частині пилососа, а також практичний фіксатор для кабелю та шланга
- проста заміна приладдя
Технічні характеристики:
- споживана потужність – 1.1 кВ
- максимальна потужність всмоктування – 220 мБар
- довжина кабелю – 2,5 м
- довжина шланга – 3 м
- діаметр шланга – 40 мм
- розміри – 515 x 470 x 317 мм
- об'єм контейнера – 15 л
- об'єм мішка для пилу – 8 л
- максимальна пропускна здатність – 33 л/с
- вага – 8,9 кг
Комплектація
- сполучна насадка
- кутовий з'єднувальний наконечник
- набір насадок для підлоги
- 1 шланг 3м
- трубки (2 шт.)
- цанга
BOSCH, Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 10 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3 м |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 395 ₴





