Потужна продуктивність: мінімийка високого тиску K 5 WCM з потужним двигуном водяного охолодження — оптимальне рішення для очищення доріжок, терас і автомобілів.
Опис:
Високопродуктивний мінімийка високого тиску K 5 WCM, обладнаний потужним і довговічним двигуном водяного охолодження, здатний швидко усунути будь-які забруднення. Він укомплектований струменевими трубками, що дають змогу ефективно очищати будь-які об'єкти — садові доріжки, тераси, автомобілі тощо. Трубка Vario Power передбачає легке регулювання тиску для дбайливого очищення чутливих поверхонь. До комплекту постачання входять також грязьова фреза, що формує обертову точкову струмінь, і вбудований фільтр для води, що надійно захищає насос від частинок бруду.
Особливості та переваги:

- Прекрасний результат очищення
Двигун із водяним охолодженням вражає своїм особливо довгим терміном експлуатації та високою потужністю.

-
Вбудована трубка для засобу для чищення
Зручність і простота використання мийного засобу. Очисні засоби Kärcher (опція) покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь, що очищаються.

- Чистий і охайний
Шланг, струменеві трубки, пістолет і кабель зберігаються безпосередньо на корпусі апарата.
- Система Quick Connect
Шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета – лише одним клацанням. Це береже Ваш час і зусилля.
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 230 / 50 В/Гц
- тиск – 20 - макс. 145 / 2 — макс. 14,5 барів/MPa
- продуктивність – макс. 500 л/год
- продуктивність за площею – 40 м2/год
- температура води на вході – макс. 40 °C
- споживана потужність – 2,1 кВ
- довжина кабелю – 5 м
- маса (без приладдя) – 12,456 кг
- маса (з пакованням) – 16,007 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 369 x 329 x 901 мм
Сфери застосування:
- паркан і стіни з каменю
- для очищення вуличних драбин і великих садових доріжок
- для очищення парканів і невеликих садових доріжок
- сад/ тераса/ балконні меблі
- для очищення садових меблів та інструменту
- для очищення автомобілів середнього розміру
- для очищення мотоциклів і скутерів
- велосипеди
Комплектація
- струменева трубка Vario Power
- грязьова фреза
- шланг високого тиску – 8 м
- адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Обладнання:
- подавання мийного засобу через всмоктувальний шланг
- мотор із водяним охолодженням
- вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 329 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Вага | 12.673 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Шланг для підключення до водопроводу, Адаптер для садового шланга, Миючий засіб |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
- Ціна: 12 499 ₴









