Мінімийка високого тиску K 7 Premium Power Home з барабаном для шланга та комплектом для прибирання навколо будинку розрахована на усунення сильних забруднень — наприклад, з доріжок або автомобілів.
Опис:
Апарат високого тиску K 7 Premium Power Home обладнаний довговічним двигуном водяного охолодження, розрахований на часте застосування і видалення сильних забруднень із садових доріжок, стінок плавальних басейнів, велосипедів, кузовів автомобілів великих розмірів. Його комплектація містить пістолет із практичним роз'ємом Quick Connect , 10-метровий шланг високого тиску, надійний водяний фільтр для захисту насоса, струменеву трубку Vario Power і потужне сопло, що формує постійно обертову струмінь води. Трубка Vario Power дає змогу легко змінювати тиск для виконання різних типів робіт, а потужне сопло гарантує усунення найстійкіших забруднень. Комплект для прибирання навколо будинку (Home Kit) містить пристрій для очищення поверхонь T 7 і очисний засіб каменю «3 в 1» (1 л). Іншими елементами обладнання є барабан для шланга, система подавання засобу для чищення Plug 'n' Clean , алюмінієва телескопічна ручка та тримачі для приладдя, які завжди готові.
Особливості та переваги:

- Телескопічна ручка з високоякісного алюмінію
Алюмінієва телескопічна ручка може бути висунута для транспортування та прибрана для зберігання.

- Барабан для змотування шланга та зручного зберігання
Шланг високого тиску оптимально розташований і захищений від пошкоджень, також економить місце для зберігання.

- Система подавання мийного засобу Plug 'n' Clean
Завдяки системі Plug 'n' Clean мийний засіб замінюється одним простим рухом.
-
Інтегрований відсік для зберігання аксесуарів – зручне та компактне зберігання аксесуарів.
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 230 / 50 В/Гц
- тиск – 20 – макс. 180/2 – макс. 18 барів/MPa
- продуктивність — макс. 600 л/год
- продуктивність за площею — 60 м2/год
- температура води на вході – макс. 60 °C
- споживана потужність – 3 кВт
- довжина кабелю – 5 м
- маса (без аксесуарів) — 17,93 кг
- маса (з пакованням) — 25,665 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 459 x 330 x 666 мм
Комплектація
- набір для очищення будинку Home: Пристосування для очищення поверхонь T 7, очищення каменю та фасадів «3 в 1» (1 л)
- пістолет – G 180 Q
- фреза для бруду
- шланг високого тиску – 10 м
- адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Обладнання:
- потокова трубка Vario Power
- вбудований барабан для шланга високого тиску
- система Quick Connect на апараті
- подавання мийного засобу через: Система забору мийних засобів
- телескопічна ручка
- двигун із водяним охолодженням
- вбудований фільтр тонкого очищення води
- велосипеди
- для очищення садових меблів та інструменту
- меблі для саду/терраси/балкона
- для очищення парканів і невеликих садових доріжок
- для очищення мотоциклів і скутерів
- для очищення невеликих автомобілів
- для очищення вуличних драбин і великих садових доріжок
- для очищення автомобілів середнього розміру
- паркан і стіни з каменю
- для очищення позашляховиків і будинків на колесах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Ручка для перенесення, Функція автовідключення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 679 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Адаптер для садового шланга |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
- Ціна: 24 999 ₴









