Дуже надійний і простий у роботі професійний апарат високого тиску HD 9/18-4 Cage Classic для універсального застосування. Призначений для тривалого використання у важких умовах експлуатації. Міцна трубчаста рама для оптимального захисту.
Опис:
Дуже надійний і простий у роботі професійний апарат високого тиску HD 9/18-4 Cage Classic для універсального застосування в різних цільових групах (автомобільна промисловість, сільське господарство, промисловість, будівництво). Апарат призначений для тривалих робіт із короткими перервами, наприклад, для миття потоку автомобілів або очищення великих обсягів забруднень. Водночас збільшується загальний ресурс апарата завдяки зменшенню циклів увімкнення/вимкнення, оскільки під час перерв апарат не вимикається автоматично, а переходить на внутрішній цикл водовідкидання через перепускний клапан. У випадках тривалої перерви апарат потрібно вимикати тумблером; термоклапан оберігає насос від пошкодження.
Особливості та переваги:

-
Міцний і надійний
4-х полюсний електродвигун Латунна головка блока циліндрів і керамічні поршні Довговічний насос із колінчастим валом і поршнями з керамічним покриттям

- Надійний і безпечний
Надійна трубчаста конструкція рами гарантує оптимальний захист апарата. Вбудовані ручки для транспортування.

- Зручність обслуговування
Чудовий доступ до всіх необхідних компонентів. Великий фільтр води на вході для простоти обслуговування.
- Універсальний
Апарат може бути прикріплений до стіни або розташований на підлозі.
Практичний відсік для зберігання пістолета з функцією автоматичного вимкнення (Total Stop опціонально).
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 3/400/50 В/Гц
- продуктивність – 450 – 900 л/час
- температура води на вході – 60 °C
- робочий тиск — 70-80/7-18 барів/МПа
- макс. тиск — 250 / 25 бар/МПа
- споживана потужність – 5,9 кВт
- маса (з приладдям) – 52,2 кг
- маса (з пакованням) — 64,558 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 625 x 500 x 360 мм
Комплектація
- пістолет — стандарт
- шланг високого тиску – 10 м, ВС 8, 315 бар
- струменева трубка з неіржавкої сталі – 600 мм
- потужне сопло
Обладнання:
- насос із керамічними поршнями
Сфери застосування:
- прибирання в автомобілях
- очищення відкритих майданчиків
- очищення майстерні
- очищення сервісів
- очищення басейнів
Сфери застосування:
- прибирання в автомобілях
- очищення відкритих майданчиків
- очищення майстерні
- очищення сервісів
- очищення басейнів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 250 бар |
| Мінімальний тиск | 50 бар |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Споживана потужність | 5900 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Вага | 55 кг |
- Ціна: 68 799 ₴




