Зручний, мобільний, універсальний: апарат високого тиску HD 5/15 без нагрівання води для вертикальної та горизонтальної експлуатації. Зі зручними тримачами для приладдя і тривалим терміном експлуатації завдяки латунній головці блока циліндрів і автоматичної системи скидання тиску.
Опис:
Легкий, компактний і універсальний апарат високого тиску без нагрівання води HD 5/15 C вражає високою мобільністю й може експлуатуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Апарат обладнаний зручними тримачами для зберігання приладдя, а латунна головка блока циліндрів і автоматична система скидання тиску гарантують тривалий термін експлуатації. Крім того, апарат вражає інноваційними рішеннями, що підвищують зручність виконання робіт і прискорюють підготовку до застосування й заміну приладдя. Пістолет EASY!Force зводить зусилля утримання важеля до нуля завдяки використанню сили відбою струменя високого тиску, а швидкодійні роз'єми EASY!Lock дають змогу приєднувати та від'єднувати аксесуари вп'ятеро швидше, ніж у разі використання звичайних нарізних роз'ємів, яким вони не поступаються в надійності та довговічності. Такий пакет обладнання гарантує оперативне виконання ремонтних робіт без перевтоми оператора.
Особливості та переваги:

- Для економії сил і часу
Пістолет високого тиску EASY!Force і швидкорознімні з'єднання EASY!Lock.
І нарешті, робота без втоми: пістолет високого тиску EASY!Force Швидкорознімні з'єднання EASY!Lock : міцні та надійні. І вп'ятеро швидше, ніж гвинтове з'єднання.

- Мобільність
Вбудована ручка для перенесення на передній частині машини полегшує завантаження і зручне транспортування. Можна скласти ручку одним натисканням кнопки. Апарат вирізняється компактною конструкцією та малою вагою.

- Гнучкість
Робота у вертикальному та горизонтальному положенні. У горизонтальному положенні колеса не прилягають до землі, що гарантує максимальну стійкість апарата. Окреме кріплення для струменевої трубки для зберігання і транспортування.
Якість:- автоматична система регулювання тиску захищає складники апарату та продовжує термін експлуатації
- високоякісна латунна головка блока циліндрів
- зручно розташований фільтр тонкого очищення води захищає насос від частинок бруду, які можуть міститися в апараті, що подається на вхід
Відсік для зберігання приладдя:
- гвинтове з'єднання (M 18×1,5) для зберігання Surface Cleaner безпосередньо на машині
- практичні відсіки для трипозиційного та роторного сопел
- гумовий фіксатор для шланга високого тиску
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 1/230/50 В/Гц
- продуктивність – 500 л/год
- температура води на вході – 60 °C
- робочий тиск — 150/15 барів/МПа
- макс. тиск — 200 / 20 бар/МПа
- споживана потужність – 2,8 кВт
- довжина кабелю — 5 м
- розмір сопла — 32 мм
- водопостачання – 3/4″
- маса (з приладдям) — 25,7 кг
- маса (з пачкою) — 28,227 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 380 x 360 x 930 мм
Комплектація
- пістолет: EASY! Force
- шланг високого тиску – 10 м
- струменева трубка – 840 мм
- трипозиційне сопло (0°/25°/40°) – вручну
Обладнання:
- функція чищення мийним засобом — всмоктування
- вимкнення тиску
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 29 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Фільтр тонкої очистки |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 32 999 ₴





