Мобільний апарат високого тиску HD 7/17 M має міцний 3-поршневий осьовий насос із загартованим поршнем із неіржавкої сталі, автоматичне скидання тиску та надійний трифазний двигун.
Опис:
Надійний і потужний, компактний і мобільний: апарат високого тиску HD 7/17 M без підігрівання води з трифазним двигуном об'єднує тривалий термін експлуатації, простоту обслуговування, максимальну гнучкість і зручність у роботі, призначений для вертикальної та горизонтальної роботи. Новий пістолет EASY! Force, що використовує силу відбою струменя високого тиску, щоб зменшити зусилля до нуля, і швидкознімні кріпильні роз'єми EASY! Lock, які вп'ятеро швидше за звичайні гарантують легку роботу й економію часу. Завдяки новій насосній системі енергоефективність і ефективність очищення збільшуються приблизно на 20 відсотків. Щоб елементи апарата не пошкоджувалися в режимі очікування, вбудована ефективна функція автоматичного скидання тиску. Практичний відсік для розміщення роторного сопла.
Особливості та переваги:
Високоякісне обладнання:
- автоматичне скидання тиску для захисту елементів апарата в режимі очікування
- потужний двополюсний електродвигун із повітряним охолодженням.
- високоякісна латунна головка циліндра
Гнучкість у роботі:
- може експлуатуватися як вертикально, так і горизонтально
- у горизонтальному положенні колеса не стикаються з землею, що забезпечує високу стійкість апарата
- ручка для переміщення легко складається всередині корпусу апарата для його перевезення та зберігання з економією місця
- апарат легко поміщається в сервісний автомобіль
- тримачі для приладдя прискорюють підготовку до роботи
- тримач для кріплення трубки для пінного чищення
- тримач EASY!Lock для закріплення потужного сопла або пристосування для чищення поверхонь на корпусі апарата
- практичний відсік для розміщення роторного сопла
- легкий доступ до головки блока циліндрів під час відкривання нижньої частини пристрою
- швидкий доступ до електричної коробки завдяки простому зняттю кришки
- зручно розташований фільтр тонкого очищення води захищає насос від частинок бруду, які можуть міститися в апараті, що подається на вхід
- пістолет EASY!Force
- швидкорознімні з'єднання EASY!Lock – міцні та надійні. І вп'ятеро швидше, ніж гвинтове з'єднання
- новий 3-поршневий осьовий насос зі зменшеними втратами потоку та тиску
- 20-відсоткове збільшення продуктивності й енергоефективності
Технічні характеристики:
- параметри електромережі – 3/400/50 В/Гц
- продуктивність — 700 л/год
- температура води на вході – 60 °C
- робочий тиск — 150/15 барів/МПа
- макс. тиск — 225 / 22,5 бар/МПа
- споживана потужність — 4,2 кВт
- довжина кабелю – 5 м
- водопостачання – 3/4″
- маса (з приладдям) – 31,671 кг
- маса (з пакованням) — 35,1 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 400 x 455 x 700 мм
Комплектація
- пістолет – EASY! Force
- шланг високого тиску — 10 м, Висока якість
- струменева трубка – 840 мм
- потужне сопло
Обладнання:
- вимкнення тиску
Сфери застосування:
- ідеально підходить для використання: для очищення автомобілів, у будівельному та транспортному секторі, а також на промислових підприємствах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 225 бар |
| Максимальна продуктивність | 700 л/год |
| Споживана потужність | 4200 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 32 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 50 999 ₴







