Моделью професійного пилососа сухого прибирання T 15/1 ми оновлюємо нашу лінійку комерційних пилососів для сухого прибирання і повертаємося на цей важливий сегмент ринку з топ-моделлю в класі.
Опис:
Неймовірно тихий пристрій об'єднує в собі високу ергономіку та комфорт завдяки повній інтеграції всмоктувального шланга, кабелю електроживлення й аксесуарів, наявності двох вихідних положень для статевої насадки з високою продуктивністю всмоктування й дуже великий робочий радіус.
Особливості та переваги:
Високоефективний фільтр HEPA19279- Сертифікований за стандартом DIN EN 1822:2019.
- Висока ефективність фільтрації (99,95%) гарантує затримання найдрібніших частинок.
Інтегрований відсік для зберігання аксесуарів
ЕластичнийТехнічні характеристики:
- параметры электросети – 1/220 – 240/50 – 60 В/Гц
- розрідження — 220 / 22 мбар/кПа
- витрата повітря — 43 л/с
- споживана потужність — 700 Вт
- витрата мийного розчину — 1 л/хв
- об'єм сміттєзбірника – 15 л
- стандартна номінальна ширина — ВС 35
- довжина кабелю – 15 м
- рівень звукового тиску — 60 дБ
- маса (без аксесуарів) – 7,1 кг
- маса (з пакованням) — 11,548 кг
- розміри (Д × Ш × В) – 434 x 316 x 400 мм
Сфери застосування:
- широкі можливості застосування на об'єктах із високими санітарними вимогами
- для жорстких поверхонь, як-от кахель, природний камінь, ПВХ, лінолеум
- килимові підлогові покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 15 л |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 434 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴






