
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання KARCHER NT 30/1 Ap 1.148-221.0
17 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11482210
- +380 (50) 392-15-99Марія – менеджер з продажу
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання NT 30/1 Ap L являє собою компактний пилосос середнього класу з чудовою потужністю всмоктування, високоякісними та довговічними компонентами та широкою різноманітністю приладдя.
Опис:
NT 30/1 Ap L — це компактний, високоякісний пилосос для вологого та сухого прибирання середнього класу з напівавтоматичним очищенням фільтра. Пилосос підходить для різних варіантів застосування, як-от очищення салонів автомобілів, видалення великих частинок бруду та рідин, а також очищення пилососом різних машин і систем. Висока потужність всмоктування й ефективне очищення фільтра дають змогу видаляти середні кількості дрібного пилу навіть без фільтр-мішків. Пристрій дуже простий в експлуатації, завдяки використанню центрального поворотного перемикача. Для оптимального зберігання аксесуарів передбачені спеціальні сховища на голові пилососа, а її плоска верхня частина дає змогу розміщувати та надійно закріплювати ящик для інструменту.
Особливості та переваги:

- Напівавтоматична система очищення фільтра
Напівавтоматична система очищення фільтра гарантує стабільно високу потужність всмоктування. Зручне розміщення кнопки очищення Ap полегшує експлуатацію.

- Зберігання гнучкого шланга та кабелю живлення
Безпечне кріплення шлангів різної довжини та діаметра. Захист кабелю живлення під час транспортування.

- Знімний корпус фільтра
Фільтр можна витягти, не контактуючи з брудом Ефективно запобігає неправильному встановленню плоского складчастого фільтра.
Раційні інтегровані варіанти зберігання аксесуарів:- аксесуари зберігаються безпечно та завжди під рукою
Технічні характеристики:
- параметры электросети – 1/220 – 240/50 – 60 В/Гц
- розрідження — 273/27,3 мбар/кПа
- витрата повітря — 74 л/с
- об'єм сміттєзбірника – 30 л
- матеріал сміттєзбірника — пластик
- споживана потужність – макс. 1380 Вт
- стандартна номінальна ширина — ВС 35
- довжина кабелю – 7,5 м
- рівень звукового тиску — 70 дБ
- маса (без аксесуарів) — 11,8 кг
- маса (з пакованням) — 15,622 кг
- розміри (Д × Ш × В) — 525 x 370 x 560 мм
Комплектація
- всмоктувальний шланг – 2.5 м, с коленом
- всмоктувальна трубка – 2 шт., 550 мм
- фільтр-мішок – 1 шт., з нетканого матеріалу
- підлогова насадка для вологого та сухого прибирання – 300 мм
- щілинна насадка
- плоский складчастий фільтр – паперовий
Обладнання:
- автоматичне вимкнення у разі досягнення макс. рівня заповнення сміттєзбірника
- ступінь захисту – II
- поворотний ролик із гальмом
Сфери застосування:
Різноманітні застосування від видалення рідин до очищення салону автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1380 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 17 299 ₴






